Strona wykrzystuje cookies (ciasteczka). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie (zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki).
Dowiedz się więcej o celu ich stosowania i zmianie ustawień. Nie pokazuj więcej ostrzeżenia

Kto prowadzi?

Kim są wykwalifikowani trenerzy?

Warsztaty są prowadzone przez Pawła Bernasia lub Pawła Olesiaka, którzy jako jedyni w Europie są certyfikowanymi trenerami Samurai Game®. Obaj są coachami i trenerami z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Od ponad 20 lat uprawiają Aikido i posiadają stopnie mistrzowskie piąty dan. Jako firma Aiki-management jesteśmy jedyną w Polsce organizacją, posiadającą licencję na organizowanie i prowadzenie warsztatów Samurai Game®.

Paweł Bernaś (Aiki-management) - trener Aikido oraz Samurai Game Paweł Olesiak (Aiki-management) - trener Aikido oraz Samurai Game
Od lewej: Paweł Bernaś oraz Paweł Olesiak.

Lance Giroux - na specjalne zaproszenia prowadzi szkolenia Samurai Game Na specjalne zaproszenie warsztaty może poprowadzić również Lance Giroux (po lewej), dyrektor naczelny Allied Ronin Leadership Training & Consulting, który został upoważniony przez George's Leonarda i konsorcjum The Leonard Trust do reprezentowania na świecie. Lance Giroux jest amerykańskim trenerem z ponad 30-letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń. Jest absolwentem Amerykańskiej Wojskowej Akademii West Point.

Aby zostać licencjonowanym trenerem Samurai Game® należy się skontaktować z George'm Leonarde'm lub Lance'm Giroux. Zadzwoń pod numer 1-707-769-0328 lub wyślij e-maila na adres: info@SamuraiGame.org w sprawie szkolenia instruktorów i uzyskania uprawnień, lub informacji na temat już wykwalifikowanych instruktorów Samurai Game®. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz w wersji PDF twój e-mail z prośbą o szkolenie i szczegóły uzyskania certyfikatu.

English English